Меню
company logo
ХНЕУ ім. С. Кузнеця

Науковий гурток

Науковий студентський гурток

“Методи інтелектуального аналізу даних”

Основна діяльність учасників гуртка – розроблення програми спільних досліджень у рамках реалізації окремих наукових проектів, обговорення плану спільних онлайн-конференцій та семінарів; проведення наукових дискусій щодо теоретичних та емпіричних проблем щодо використання сучасних інформаційних технологій в освіті та в рамках глобальної пандемії.

Учасники гуртка приймають участь у науково-практичних конференціях, публікують свої наукові розробки у вітчизняних та міжнародних виданнях. Також студенти активно беруть участь у відкритих лекціях, майстер-класах, конференціях, мітингах, виставках, конкурсах робіт та інших науково-практичних суспільних заходах, презентуючи власні здобутки та поглиблюючи досвід наукового спілкування.

В результаті роботи наукового гуртка реалізується поглиблення знань студентів щодо інноваційних методів та технологій в навчальному процесі, направлених на інтеграцію науки і практики. Учасники гуртка отримують досвід використання інноваційних методів та технологій у вищих навчальних закладах в сучасних умовах, отримують практичні навички використання програмних та технічних інструментів задля забезпечення повноцінного та всебічного навчання в сучасних умовах.


16 листопада 2021 року учасники наукового гуртка відвідали відкриту онлайн лекцію в рамках Дня кар’єри від компанії Telesens. Провідні фахівці компанії розповіли, хто такі бізнес-аналітики, як ними стають і які у них перспективи зростання, показали існування soft skills, без яких не стати бізнес-аналітиком та з чого розпочати свій старт. Взаємодія зі студентами була палкою, безліч питань та уточнень, ґрунтовні пояснення та обговорення, дуже продуктивний та необхідний майбутнім фахівцям контент. Учасники гуртка продовжили своє обговорення поза лекцією).


4 листопада учасники Наукового студентського гуртка відвідали відкриту онлайн лекцію від провідних фахівців IT компанії Epam Epam_Data analytics Day «Data Engineer: required skills, typical tasks and tools for their implementation», яка проводилась в рамках Тижнів науки. Спікери Andrii Savatieiev, Serafyma Babich, Kateryna Bessonova доповіли щодо методів аналізу даних та специфіки роботи з даними при заміщені посади Data Quality Engineer. Студенти були зацікавлені, задавали додаткові питання, які стосувались необхідних навичок та знань в галузі аналізу даних. Доповідаючи запросили студентів долучатися до майбутніх заходів від міжнародної компанії Epam та запропонували ознайомитись із вимогами, необхідними для продовження навчання з подальшим працевлаштуванням у їх компанії.


План роботи гуртка “Методи інтелектуального аналізу даних” на 2021 – 2022 навчальний рік

Протокол_2


ЗВІТ

про діяльність студентського наукового гуртка

“Інноваційні комп’ютерні технології в освіті” за 2020-2021 навчальний рік

Звіт-наукового-гуртка_2021

В період з 17.10. до 17.11. 2022 року учасники наукового гуртка відвідували відкриті онлайн лекції в рамках Днів кар’єри від провідних ІТ компаній, зокрема ЕРАМ Systems, G5 Games, Techstack, Intellias тощо.

Провідні фахівці компаній розповідали осбливості роботи бізнес-аналітиків, як ними стають і які у них перспективи зростання, розглядались питання комерційної розробки ігор: очікування та реальність, надавали корисні поради щодо побудови кар’єрного роадмепу, розповідали про особливості старту кар’єри в IT: резюме, пошут роботи, співбесіду.

Спікери розповідали здобувачам вищої освіти щодо процесу пошуку роботи під час війни в Україні. Взаємодія зі студентами була палкою, безліч питань та уточнень, ґрунтовні пояснення та обговорення, дуже продуктивний та необхідний майбутнім фахівцям контент.